fbpx

за млади

за млади
креативно пишување
Без разлика дали дали се пишува за реалноста или се креираат целосно нови универзуми, текстот е секогаш моќна алатка
Почетничко
Предавања
48
Додај во омилени училници
Members only
за млади
графички дизајн
Вештини потребни за креирање на софистициран графички дизајн: техники на цртање, основи на Photoshop и Illustrator, изработка на лого, техники на п...
Напредно
Предавања
48
Додај во омилени училници
Members only

Со кликање на копчето „Ок, важи“ или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина. Вашите податоци се безбедни! За повеќе информации проверете на Политика за приватност & Политика за „колачиња